1972 yılında merkezi İzmir de kurulu olan firmamız Umut Makine adı altında Isıtma, Soğutma, Arıtma Tesisleri ve Demir işleri  sektöründe  hizmet vermektedir.


1996 yılında Alko Makine San. Tic. Ltd. Şti ismini alan firmamız,Poliüretan makineleri , market kalıpları ve rollform makineleri konusunda  çağımızın teknolojik aygıtları yardımı ve eğitim düzeyini yükselterek daha başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Firmamız üretiminde olan makineler ve hizmetleri ile müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir.

Başarılı kadrosu ve iç bünyede barındırdığı ekipmanları sayesinde müşterilerinden gelen özel istekleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir.

Ciddi ticari ahlakı ve müşterilerinin yüzlerindeki memnuniyet ifadesi doğrultusunda hizmet veren firmamız taahhüt edilen sürelerde alınan siparişleri yerine getirme ve beklentilerin üzerinde kalite ve akışkanlık sağlama konusunda ödün vermemektedir.                                                                                                                                                            Çalışmalarınızda başarılar dileriz.
                                                                                                                                                                             ALKO MAKİNA
 
Thumbnail image for http://alkomak.com/DesktopModules/FotoBuyutec/images/404/faydalı model.jpg
Thumbnail image for http://alkomak.com/DesktopModules/FotoBuyutec/images/404/sertifika.jpg
Thumbnail image for http://alkomak.com/DesktopModules/FotoBuyutec/images/404/tasarım tescil.jpg